ترفند پیدا کردن افراد در اینستاگرام با شماره تلفن

ارتباط با دیگران ، یکی از مهمترین اهداف رسانه های اجتماعی و شبکه های آنلاین است. و از آنجا که برقراری ارتباط با پیدا کردن افرادی که می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید شروع می شود ، دانستن چگونگی انجام آن بسیار مهم است. فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و سایر رسانه های اجتماعی معروف روش های مختلفی برای جستجوی کاربران دارند.

متداول ترین روش برای یافتن افراد در شبکه های رسانه های اجتماعی ، جستجوی نام کاربری یا نام اصلی آنهاست. اما این روش ، یک روش کارآمد برای یافتن افراد مورد نظر نیست زیرا افراد زیادی ممکن است در برنامه از نام های مشابه کاربر مورد نظر شما استفاده کنند و اینکار ممکن است بسیار زمان بر باشد. پیدا کردن شخص مورد نظر با شماره تلفن آنها یک رویکرد مؤثرتر و آسانتر است.

پیدا کردن افراد در اینستاگرام از طریق شماره تلفن

پیدا کردن کاربران از طریق شماره آنها ، ویژگی مشترکی در فیس بوک و توییتر است. با این حال ، خیلی ها نمی دانند که می توان با استفاده از شماره تلفن های خود ، افراد مورد نظر را نیز در اینستاگرام پیدا کرد. اینکار یک ویژگی پنهان در اینستاگرام است.

اگر نام کاربری شخص موردنظر را در اینستاگرام به یاد ندارید ، جای نگرانی وجود ندارد. درصورت داشتن شماره تلفن آن شخص ، با استفاده از شماره تلفن آنها می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. ( اینکار تنها زمانی امکان پذیر است که شماره تلفن خود را به حسابشان اضافه کرده باشند.)

برای پیدا کردن افراد از طریق شماره تلفن آنها ، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. وارد برنامه اینستاگرام شده و روی آیکون پروفایل در گوشه پایین سمت چپ برنامه ضربه بزنید.

پیدا کردن کاربر با شماره در اینستاگرام

 

2. در صفحه پروفایل خود ، روی آیکون منو در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید تا گزینه های پروفایل باز شوند. گزینه “Discover People” را انتخاب کنید.

پیدا کردن مخاطبین در اینستاگرام

3. در صفحه “FInd People” ، به بخش مخاطبین بروید و روی دکمه “Connect Contacts” ضربه بزنید.

چگونه مخاطبین را در اینستاگرام پیدا کنیم

 

4. اگر برای اولین بار از این ویژگی استفاده می کنید ، اینستاگرام درخواست دسترسی به مخاطبین تلفن شما را خواهد کرد. برای اجازه دسترسی به لیست مخاطبین خود ، روی گزینه “Allow” ضربه بزنید. اینکار به برنامه امکان دسترسی به مخاطبین شما را می دهد و افرادی را که در اینستاگرام حضور دارند شناسایی کند.

 

5. بعد از دسترسی برنامه به مخاطب خود ، اینستاگرام به طور خودکار شماره تلفن های شما را با حسابتان همگام سازی می کند.

 

6. اگر هیچ حساب اینستاگرامی با شماره های موجود در مخاطبین شما موجود نباشد ، پیام “No Contacts Available” نمایش داده می شود. اگر نمی توانید افراد مورد نظر را با شماره تلفن آنها پیدا کنید ، دو دلیل وجود دارد ، یا با شماره دیگری ثبت نام کرده اند یا اصلاً شماره ای به حساب خود اضافه نکرده اند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن