حضور با حجاب ایوانکا ترامپ در مسجدی در امارات

ایوانکا ترامپ ، دختر دونالد ترامپ رئیس جمهور جنجالی امریکا در بازدیدی از یکی از مساجد مشهور کشور امارات , با حجاب اسلامی از این مسجد بازدید کرد. حضور او با روسری و لباس اسلامی توجه رسانه های خبری را به خود جلب کرده است. در ادامه تصاویر و توضیحاتی از حضور ایوانکا ترامپ در مسجد با حجاب اسلامی را مشاهده خواهید کرد. با ما همراه باشید.

ایوانکا ترامپ با حجاب

ایوانکا روز شنبه 16 فوریه از مسجد بزرگ شیخ زاید برای سخنرانی در همایش بین المللی بانوان بازدید کرد و سپس از موزه لوور ابوظبی با زنانی که در سطح مدیریتی در زمینه تجارت فعالیت دارند، دیدار کرد.

ایوانکا ترامپ با روسری

مسجد شیخ زاید، مسجدی در شهر ابوظبی، کشور امارات است. این مسجد بعد از مسجدالحرام و مسجدالنبی، سومین مسجد بزرگ جهان است و یکی از نقاط دیدنی امارات متحده عربی به‌شمار می‌آید.

ایوانکا ترامپ با حجاب اسلامی

نام این مسجد از شیخ زاید بن سلطان آل نهیان گرفته شده است که بنیان‌گذار و نخستین رئیس کشور امارات بوده و در همین مسجد دفن شده است. این مسجد در منطقه‌ای بزرگ میان دو پل «مصفح» و «مقطع» در مدخل جزیرهٔ أبوظبی قرار دارد. اگرچه ورود به مسجد برای غیر مسلمانان در امارات ممنوع است، ولی این مسجد برای بازدید گردشگران یک استثناء است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن