10 تا از معروف ترین و پولدارترین گربه های جهان

مدت ها قبل از اختراع شبکه های اجتماعی ، دوستداران گربه روش های خاصی را برای اشتراک گذاری تصاویر این حیوانات بامزه داشتند. اما پس از اختراع شبکه های اجتماعی ، اشتراک گذاری عکس ها و فیلم های گربه ها برای طرفداران این حیوانات بسیار آسان شد و این حیوان طرفداران زیادی را به خود جذب کرد. برخی گربه ها نیز به دلیل ظاهر و شخصیت منحصر به فرد خود دنبال کنندگان زیادی را در شبکه های اجتماعی کسب کردند و حتی از آنها به عنوان سلبریتی نیز یاد میشود! در این بخش لیستی از معروف ترین گربه های جهان را برای شما آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

10. گربه اسنوپی (Snoopy The Cat)


گربه اسنوپی ، گربه های بامزه ، گربه های اینستاگرامی ، گربه های معروف ، گربه های پولدارمعروف ترین گربه های جهان

اسنوپی یک گربه مشهور اهل چین است که به دلیل چشمان قهوه ای بزرگ و پوزه کوتاه معروف است. اسنوپی یک گربه نر است که در سال 2011 به دنیا آمد و در چنگدو ، سیچوان مستقر است. خانم نینگ ، صاحب اسنوپی ادعا می کند که والدین گربه او یک گربه پرشین و یک گربه مو کوتاه آمریکایی هستند.

به دلیل ظاهر منحصر به فرد خود ، اسنوپی یک گربه نمایشی شد و خانم نینگ یک اکانت Weibo راه اندازی کرد که در آن عکس های گربه اش را به اشتراک می گذارد. از آنجا که Weibo معمولاً فقط به اعضای ثبت نام شده محدود می شود ، خانم نینگ همچنین در فوریه 2012 یک حساب کاربری اینستاگرام و یک وبلاگ خود راه اندازی کرد تا بتواند تصاویر اسنوپی را برای مخاطبان گسترده تری به اشتراک بگذارد. یک صفحه فیسبوک تایلندی برای گربه خانم نینگ در مارس 2012 راه اندازی شد و پس از یک سال ، بیش از 36،000 لایک داشت.

 

9. گارفی (Garfi)


گربه گارفی ، گربه اخمو معروف ، گربه اخمو عکس ، گربه خشن ، گربه عصبانی ، گربه معروف ، گربه خنده دار ، گربه زشتمعروف ترین گربه های جهان

شهرت همه گربه ها تنها به خاطر ظاهرشان نیست بلکه گاهی اوقات ، به دلیل شخصیت پیچیده گربه است. گارفی به دلیل ساختار خشمگین چهره خود عنوان “خشمگین ترین گربه دنیا” را از آن خود کرد!

او با وجود ظاهر همیشه عصبانی اش ، فقط یک گربه معمولی است که عاشق انجام فعالیت های منظم مانند بازی با صاحبش است. گارفی به همراه صاحب اوزکوک هولیا در ترکیه زندگی می کند و به اندازه دوستان خود شیرین و بازیگوش است.

 

8. گربه مونتی (Monty The Cat)


گربه مونتی ، گربه زشت خنده دار ، گربه خنده دار ، گربه بامزه ، عکس گربه اینستاگرامی ، گربه معروفمعروف ترین گربه های جهان

مونتی ظاهر منحصر به فرد خود را از یک ناهنجاری کروموزومی بدست می آورد. مونتی استخوان بینی ندارد؛ بنابراین  چهره ای صاف و پهن دارد. اگرچه عدم وجود بینی باعث می شود تا او زیادی عطسه کند ، مونتی سالم است و به طور طبیعی نفس می کشد. مونتی به غیر از اینکه به خاطر ویژگی های خاص خود شناخته می شود ، او از آن دسته گربه هایی است که نیازهای ویژه ای دارند. مونتی برای مدت طولانی در پناهگاه بود و کسی به دلیل ظاهر او علاقه ای به پذیرشش نداشت. او سرانجام توسط میکالا کلین و مایکل بینوئین در دانمارک پذیرفته شد.

 

7. گربه همیلتون (Hamilton The Cat)


گربه همیلتون ، سبیل گربه ، گربه سیاه ، گربه سیبیلو ، گربه سبیل دار ، گربه انسان نمامعروف ترین گربه های جهان

همیلتون یکی از گربه های مشهور با سبیل های منحصر به فرد است و شباهت نسبی چهره اش به چهره انسان ، او را به گربه ای معروف تبدیل کرده است. روزنامه ها و برنامه های تلوزیونی زیادی از همیلتون به دلیل سبیل جالب او یاد کرده اند و همین موضوع باعث افزایش شهرت این گربه شده است. همیلتون در مستعمره ای وحشی در سان خوزه پیدا شد و به پناهگاهی منتقل شد که در تاریخ اول سپتامبر 2012 توسط جی استو پذیرفته شد. همیتلتون گربه ای خجالتی و گوشه گیر است و هر زمان که مردم به او نزدیک میشوند پرخاشگری میکند.

 

6. لیل باب (Lil Bub)


گربه لیل باب ، گربه بامزه ، گربه خوشگل ، گربه خنده دار ، گربه بازیگوش ، گربه زشتمعروف ترین گربه های جهان

لیل باب یک گربه معروف است که به دلیل ظاهری منحصر به فردش شناخته شده است و به دلیل چهره بامزه و زبان همیشه بیرونش بسیار محبوب بود. لیل باب که غالباً به عنوان “همیشه بچه گربه” شناخته می شود ، در 21 ژوئن 2011 در ایندیانا متولد شد. او از بدو تولد با چندین ناهنجاری ژنتیکی مانند ناسازگاری فک و کوتولگی درگیر است. او تنها گربه شناخته شده جهان با پوکی استخوان است. به دلیل محبوبیتش ، لیل باب موفق به پیدا کردن یک متخصص که او را به یک برنامه درمانی که به او کمک کرده است سلامت خود را بازگرداند ، پیدا کرد. این گربه در 1 دسامبر 2019 از دنیا رفت.

 

5. گربه گرامپی (Grumpy Cat)


گرامپی کت ، گربه گرامپی ، گربه اخمو ، گربه خشمگین ، گربه ناراحت ، عکس گربه عصبانی ، اینستاگرام گربه گرامپیمعروف ترین گربه های جهان

تاردار سوس ، که همچنین به عنوان گربه گرامپی و گربه ی اخمو شناخته می شود ، یک گربه مشهور اینترنتی بود که در 11 می 2019 درگذشت. تاردار سوس ، که در 4 آوریل 2012 در موریستاون ، آریزونا متولد شد ، به خاطر ظاهری ناخوشایند خود شناخته شده بود. گرامپی پس از انتشار عکس او در Reddit ، توسط برادر صاحبش ، در 22 سپتامبر 2012 محبوبیت پیدا کرد.

گرامپی کت ، گربه گرامپی ، گربه اخمو ، گربه خشمگین ، گربه ناراحت ، عکس گربه عصبانی ، اینستاگرام گربه گرامپی

وقتی اولین بار عکس های وی به صورت آنلاین منتشر شد ، بسیاری از مردم باور نمی کردند که او یک گربه واقعی است. بنابراین ، صاحبش تاباثا بوندزن برای اثبات اینکه او یک گربه واقعی است ، مجبور شد فیلم ها و عکس های بیشتری را ارسال کند. این گربه ی اخمو تا دو سال پس از محبوبیتش بالای 100 میلیون دلار درآمد کسب کرد که به گفته برخی ها درآمد این گربه حتی از درآمد برخی از ستارگان هالیوودی نیز بیشتر بوده است!

 

4. نالا (Nala)


گربه نالا ، گربه بامزه ، گربه خنده دار ، عکس خنده دار گربه ها ، گربه های بازیگوش

نالا یک گربه زیبا و متقاطع اهل کالیفرنیا است که به دلیل تردستی های خنده دار خود در رسانه های اجتماعی به ویژه فیس بوک و اینستاگرام شناخته شده است. نالا وقتی 5 ماهه بود توسط واریسیری متاشی‌تیفان از یک پناهگاه حیوانات پذیرفته شد. عکس های نالا در ابتدا توسط صاحبش به صورت آنلاین منتشر شد. با این حال ، وی موفق شد در مدت زمان بسیار کوتاهی میلیون ها دنبال کننده را به صورت آنلاین بدست آورد.

 

3. ونوس ، گربه دو چهره (Venus, The 2 faced cat)


گربه ونوس ، گربه دو رنگ ، نژاد گربه ، گربه های بامزه ، گربه های عجیب و غریب ، گربه معروف

ونوس یک گربه تورتویزشل آمریکایی است که نصف صورت آن قرمز و نصف دیگر سیاه است. رنگ چشمان ونوس نیز با یکدیگر متفاوت هستند. چشم سمت راست آبی و چشم سمت چپ سبز میباشد. ونوس ، که در سال 2008 یا 2009 به دنیا آمد ، در سپتامبر 2009 ، در کارولینای شمالی توسط یک زوج که 4 حیوان خانگی دیگر داشتند ، پذیرفته شد. ونوس بعد از اینکه عکس وی در سال 2012 در Reddit منتشر شد مشهور شد. ونوس تا سپتامبر 2012 بیش از یک میلیون دنبال کننده در یوتیوب و بیش از 673،000 دنبال کننده در اینستاگرام تا پایان سال 2015 داشت. ونوس در Fox and Friends و Today Show ظاهر شده است.

 

2. مارو (Maru)


گربه مارو ، گربه بازیگوش ، کار های خنده دار گربه ها ، گربه های عجیب و غریب ، عکس گربه ناز

مارو یک گربه اسکاتلندی است که در یوتیوب مشهور شد. وی در 24 مه 2007 به دنیا آمد و محبوب ترین گربه در اینترنت شناخته می شود. ویدیوهای مارو تا سپتامبر 2016 بیش از 325 میلیون بار مشاهده شده است ، که یک رکورد گینس برای تعداد بازدیدهای یک حیوان است. همه گربه ها بازی با جعبه را دوست دارند ، اما مارو به دلیل بازی با جعبه ها به یک گربه مشهور تبدیل شده است.

 

1. کولونل میو (Colonel Meow)


گربه سیاه ، گربه زشت ، گربه پشمالو

کولونل میو یک گربه دو نژادی پرشین-هیمالیایی بود که در یازدهم اکتبر سال 2011 پذیرفته شد. کولونل میو پس از اینکه صاحب آن ، عکس هایی از او را در اینستاگرام و فیس بوک منتشر کرد ، به یک چهره مشهور اینترنتی تبدیل شد. عنوان “عصبانی ترین گربه جهان” توسط طرفداران این گربه در فضای مجازی به او اختصاص داده شده بود. او در نوامبر 2013 به دلیل مشکلات قلبی بستری شد و در 29 ژانویه 2014 درگذشت.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن