کاهش وزن شگفت آور این خانم 470 کیلویی! (عکس)

همه چیز از آنجایی شروع شد که خانم Mayra Rosales پس از لیز خوردن و افتادن برروی الیزئو ، پسر خواهر 2 ساله خود ، باعث آسیب دیدگی شدید و نهایت مرگ وی شد. این خانم زمانی به عنوان سنگین ترین خانم جهان شناخته میشد ولی هم اکنون به دلیل کاهش وزن حیرت انگیز خود دیگر با چهره قدیم خود قابل مقایسه نیست.

مایرا روزالز پس از آنکه باعث مرگ خواهرزاده خود شد ، مورد بازجویی قرار گرفت و طبق گفته خود در دادگاه ، او فقط میخواسته خواهرزاده خود را که از روی صندلی افتاده بوده را از روی زمین بلند کند که ناگهان سُر خورده و با دست راست خود روی آن پسربچه سقوط میکند.

در ابتدا ، مایرا به اتهام مرگ الیزئو با یک اتهام قتل روبرو شد. با این حال ، تحقیقات منجر به محاکمه مایرا نشان داد که براساس داستان او ، مایرا نمی تواند باعث آسیب دیدگی های الیزئو شده باشد. و در طول محاکمه ، مایرا اعتراف تکان دهنده ای کرد: او اتهام قتل را به دلیل محافظت از خواهر خود که گویا پسربچه خود را به دلیل نخوردن صبحانه با برس مو مورد ضرب و شتم قرار داده بوده ، بر گردن گرفت. اتهام قتل علیه مایرا رد شد و خواهر او به دلیل ایجاد آسیب دیدگی به کودک متهم شد. او در حال حاضر قرار است در سال 2025 از زندان آزاد شود.

خانم مایرا روزالز پس از این اتفاقات تصمیم گرفت با کاهش وزن خود ، زندگی جدید و متفاوتی را آغاز کند و سر انجام موفق شد پس از عمل جراحی لاغری حدود 300 کیلوگرم وزن خود را کاهش دهد!

سنگین ترین زن جهان ، چاق ترین زن جهان


عمل جراحی لاغری ، چاق ترین فرد جهان ، چاق ترین زن روی زمین


رکورد های گینس


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن