نحوه سم زدایی کبد با سرکه سیب!

سرکه سیب که به دلیل خاصیت دارویی آن برای پوست معروف است و مزایای بیشماری نیز برای بدن دارد. سرکه سیب دارای خاصیت سم زدایی است که کبد شما را به طور موثری پاک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرکه سیب ، باید دانست که سم زدایی چیست؟

سم زدایی از بین بردن سموم مضر است که به دلیل فعالیت های روزانه ما در بدن ایجاد می شود. پیش از این ، لازم است بگوییم كه هیچ پشتوانه علمی وجود ندارد كه ثابت کند كه سرکه سیب در سم زدایی مؤثر است. اما به گفته کارشناسان ، سرکه سیب ونقش شگفت آوری در سم زدایی کبد ایفا میکند. سموم انسداد کبد را ایجاد می کنند و اجازه نمی دهند که به درستی کار کند. بنابراین ، این سموم خطرناک باید از بدن خارج شوند.

طریقه مصرف سرکه سیب برای سم زدایی کبد

مرحله 1: 2 قاشق چایخوری سرکه سیب را با تقریبا 9 میلی لیتر آب محلول کنید. صبح پس از بیدار شدن این محلول را بنوشید. اگر طعم آن را دوست ندارید ، می توانید مقداری عسل به این محلول اضافه کنید.

مرحله 2: پس از مصرف محلول ، یک ساعت صبر کنید. سپس میوه یا سبزیجات تازه و ارگانیک میل کنید زیرا هیچ سمی در آنها وجود ندارد. مصرف میوه و سبزیجات ارگانیک باعث تقویت روند سم زدایی و تأمین مواد معدنی و مواد مغذی مورد نیاز می شود.

مرحله 3: 1 یا 2 قاشق غذاخوری سرکه سیب را در حدود 9 میلی لیتر آب محلول کنید و یک ساعت قبل از ناهار آنرا بنوشید.

مرحله 4: ناهار شما باید شامل میوه و سبزیجات تازه باشد.

مرحله 5: مجدداً 1 یا 2 قاشق غذاخوری  سرکه سیب را در حدود 9 میلی لیتر آب حل کنید و یک ساعت قبل از شام این محلول را بنوشید.

مرحله 6: میوه و سبزیجات تازه را همراه با ماکارونی غلات یا نان و پنیر برای شام میل کنید. در صورت تمایل چندین روز سم زدایی خود را ادامه دهید.

دکمه بازگشت به بالا
بستن