درمان فوری و طبیعی سنگ کلیه با آب لیمو!

چگونه سنگ کلیه را بصورت طبیعی دفع کنیم؟ مهم ترین کاری که برای حفظ سلامت کلیه ها می توان انجام داد، اهمیت دادن به بدن است. اول از همه، برای پیشگیری از ابتلا به سنگ کلیه باید عامل ایجاد سنگ کلیه را بشناسیم. سنگ کلیه یک تکه جامد از مواد است که داخل کلیه شکل میگیرد، وقتی مواد داخل مجاری ادراری غلیظ میشوند سنگ کلیه بوجود می آید.

سنگ های کلیه به دلیل مقادیر زیاد کلسیم، اکسالات و فسفر در ادرار شکل میگیرند. بنابراین بهترین کار برای جلوگیری از شکل گیری سنگ کلیه بهتر است از کم آب شدن بدن دوری کرد و در هر روز مقادیر زیادی آب نوشید.

اما بهترین راه برای درمان و دفع طبیعی سنگ کلیه چیست؟

مقداری لیمو به آب اضافه کنید! این یک روش درمانی طبیعی است که مورد تایید متخصصان است. درحالیکه آب و لیمو معمولاً به عنوان یک نوشیدنی تمیز کننده و قلیایی شناخته میشود، دلیل اصلی که این نوشیدنی در کاهش تشکیل سنگ کلیه مؤثر است محتویات اسید سیتریک آن است. اسید سیتریک مانع از شکل گیری سنگ شده و سنگ هایی که درحال شکل گرفتن هستن را خرد میکند و از بین میبرد.

هر چه مقدار اسید سیتریک در ادرار بیشتر باشد، احتمال شکل گیری سنگ های جدید در کلیه کمتر است. در واقع اسید سیتریک یک محافظت کننده از کلیه ها در برابر سنگ ها به شمار میرود. همچنین لیموترش و لیمو بیشترین مقدار اسید سیتریک را دارند.

برای تهیه آبلیمو ابتدا به اندازه یک چهارم لیوان آب لیمو را بگیرید و به آن آب اضافه کنید و روزی دوبار بنوشید. یکبار در صبح و یکبار در عصر و تا زمان بهبودی کامل این نوشیدنی را مصرف کنید.

دکمه بازگشت به بالا
بستن