بهترین و معتبرترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

ارز دیجیتال در سالیان اخیر طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است و تعداد سرمایه گذاران در بازار ارز دیجیتال روز به روز در حال افزایش است. محبوبیت این بازار در ایران نیز بسیار افزایش یافته است اما در ایران به دلیل وجود تحریم ها ، استفاده از صرافی های خارجی و معروف مانند Coinbase و یا Binance برای کاربران ایرانی امکان پذیر نبوده و با خطر بسته شدن حساب آنها مواجه است.

خوشبختانه صرافی های بسیاری در ایران وجود دارند که امکان انجام معاملات ارز دیجیتال را برای ایرانیان فراهم کرده اند ولی با وجود کلاهبرداری و سودجویی برخی از این صرافی ها ، انتخاب یک صرافی معتبر و بدون ریسک برای حفظ سرمایه و امنیت مالی کاربران ، مسئله ای ضروری است. (قبل از ثبت نام و انجام هرگونه معامله در صرافی های آنلاین لازم است به خوبی درمورد اعتبار آن صرافی تحقیق کنید و نظر کاربران را درمورد آن صرافی بررسی کنید)

بهترین و معتبرترین صرافی ارزدیجیتال برای ایرانیان

صرافی بیدارز ، یکی از پرطرفدارترین صرافی ها در بین کاربران ایرانی است؛ این صرافی امکان خرید و فروش آسان و امن را برای کاربران فراهم کرده است. این صرافی لیست بزرگی از ارز های دیجیتال را برای معامله فراهم کرده است که از دیگر مزایای این سایت به شمار میرود.

بسیاری از تریدر های ایرانی به دلیل وجود تحریم ها برای خرید و فروش ارز دیجیتال در سایت های خارجی ، نگرانی های خاص خود را دارند که به دلیل تحریم کشورمان یکدفعه حسابشان بلاک نشود .سایت بیدارز این مشکل را حل کرده و با کسب مجوز های لازم اولین سایت ایرانی ترید و خرید و فروش ارز دیجیتال را راه اندازی کردند.

صرافی بیدارز

شما پس از ثبت نام و اهراز هویت در سایت بید ارز میتوانید ارز خود را به قیمت مورد نظر خود ثبت کنید و کاربران دیگر پس از نگاه به لیست فروش ارز های سایت درخواست شما را قبول کرده و خرید میکنند و همینطور هم برعکس میتوانید ارز مورد نظر خود را که میخواهید بخرید به قیمت مورد دلخواه خود ثبت کنید و سپس کاربران دیگر اگر قیمت شما مورد پسندشان باشد ارز خود را به شما میفروشند.

این صرافی همچنین دارای یک نرم افزار اندرویدی میباشد که پس از ثبت نام و احراز هویت میتوانید در صورت تمایل آنرا برروی گوشی خود نصب کنید و خرید و فروش ارز های دیجیتال را به راحتی انجام دهید.

 

پروژه «بید ارز» توسط شرکت «کاج سبز کهن دیار» با شماره ثبت ۵۷۳۲۴ در اردیبهشت ۱۳۹۷ راه اندازی شد. این گروه معتقد است با توجه به تحریم هایی که بر علیه کشورمان وضع شده است، تکنولوژی بلاکچین و ارزهای دیجیتال می تواند در دور زدن تحریم ها و تسهیل مراودات مالی به هم وطنان عزیزمان کمک کرده و راه گشا باشد. بسیاری از کارشناسان این حوزه معتقدند پس از اینترنت، فن آوری بلاک چین مهمترین اختراع بشر در حوزه تکنولوژی و فن آوری اطلاعات بوده است.

پروژه های «دورکار» ، «آویتو» و «عروسی با ما» برخی دیگر از پروژه های فعال شرکت «کاج سبز کهن دیار» در حوزه تجارت الکترونیک و فن آوری اطلاعات هستند. برای ثبت نام در سایت بیدارز روی بنر زیر کلیک کنید.

ارز دیجیتال

دکمه بازگشت به بالا
بستن