آموزش تصویری پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر بدون برنامه

استوری اینستاگرام یکی از قابلیت های پرطرفدار و پر کاربرد این برنامه است و این قابلیت پس از آنکه توسط اینستاگرام عرضه شد، مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفت.

از آنجایی که قابلیت های اینستاگرام فقط بر روی دستگاه های موبایل قابل استفاده هستند، گذاشتن استوری در اینستاگرام از طریق کامپیوتر بطور پیشفرض غیر ممکن است. با اینحال روش هایی وجود دارند که میتوان به راحتی با استفاده از کامپیوتر استوری های مورد نظر را در اینستاگرام قرار داد.

برای انجام این کار شما نیاز به هیچگونه ابزار و برنامه خاصی ندارید. در این بخش به معرفی این روش ها میپردازیم.

 

نحوه گذاشتن پست و استوری در کامپیوتر

 

این روش از آنچه که فکر میکنید راحت تر است و با استفاده از آن، به هیچ ابزار و یا برنامه دیگری احتیاج نخواهید داشت.

در این ترفند از مرورگر کروم استفاده میکنیم. ابتدا مرورگر کروم را باز کرده و از گزینه View منو، گزینه Developer Tools را انتخاب کنید.

(اگر به گزینه View دسترسی ندارید، روی سه نقطه بالای مرورگر کلیک کرده، more tools را باز کنید و روی Developer Tools کلیک کنید.)

گذاشتن پست در اینستا با کامپیوتر , اپلود عکس در اینستاگرام با کامپیوتر , اپلود فیلم در اینستاگرام با کامپیوتر , گذاشتن استوری در ویندوز , ارسال استوری در اینستاگرام در ویندوز 7 ویندوز 10 ویندوز 11 , چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام استوری بگذاریم , گذاشتن استوری بدون نرم افزارنحوه پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

 

بعد از ظاهر شدن پنجره، روی دومین آیکون از سمت راست (وقتی ماوس را روی آن ببرید Toggle device bar را نشان میدهد)  کلیک کنید.

گذاشتن پست در اینستا با کامپیوتر , اپلود عکس در اینستاگرام با کامپیوتر , اپلود فیلم در اینستاگرام با کامپیوتر , گذاشتن استوری در ویندوز , ارسال استوری در اینستاگرام در ویندوز 7 ویندوز 10 ویندوز 11 , چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام استوری بگذاریم , گذاشتن استوری بدون نرم افزارنحوه پست گذاشتن پست در اینستاگرام با کامپیوتر

 

سپس در منوی بالای صفحه، روی Responsive کلیک کنید و یک دستگاه را انتخاب کنید.

گذاشتن پست در اینستا با کامپیوتر , اپلود عکس در اینستاگرام با کامپیوتر , اپلود فیلم در اینستاگرام با کامپیوتر , گذاشتن استوری در ویندوز , ارسال استوری در اینستاگرام در ویندوز 7 ویندوز 10 ویندوز 11 , چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام استوری بگذاریم , گذاشتن استوری بدون نرم افزار , گذاشتن لایو اینستاگرام با کامپیوتر , ارسال دایرکت مسیج با کامپیوتر نحوه پست گذاشتن پست در اینستاگرام با کامپیوتر

 

اکنون صفحه نمایش مرورگر به حالت نمایش موبایل تغییر کرد. وارد سایت اینستاگرام شوید و وارد حساب خود شوید.

بعد از اینکه لاگین کردید، به صفحه اصلی بروید و روی آیکون دوربین سمت چپ بالای صفحه  کلیک کنید و سپس ویدئو یا عکس مورد نظر را از طریق پنجره باز شده انتخاب کنید. میبینید که درست مانند برنامه اینستاگرام میتوانید تصاویر و ویدئو ها را با طرح های دلخواه تنظیم کنید و آنها را به استوری اضافه کنید.

این روش بسیار ساده بوده و تنها با چند کلیک میتوانید به راحتی و بدون استفاده از هیچگونه برنامه ای استوری مورد نظر خود را ارسال کنید. این روش همچنین برای گذاشتن پست در اینستاگرام مناسب می باشد.

مطلب پیشنهادی: 5 روش دیدن استوری بصورت ناشناس

 

استفاده از برنامه های مربوطه

 

با اینکه روش اول یکی از ساده ترین روش های ارسال استوری در اینستاگرام است ولی برنامه هایی نیز وجود دارند که با استفاده از آنها میتوانید اینکار را انجام دهید.

بهترین نرم افزار ها برای ارسال استوری در اینستاگرام در کامپیوتر عبارتند از:

  • Deskgram
  • Bluestacks
  • Hopper HQ

 

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن