نحوه استفاده از قابلیت جالب پیری چهره FaceApp

اخیراً در فضای مجازی شاهد تصاویری از دوستان و آشنایان و حتی هنرمندان هستیم که به طرز عجیبی سنشان افزایش یافته و پیر شده اند. ممکن است از خود بپرسید این افراد از چه برنامه ای برای این کار استفاده می کنند و یا چرا انقدر این برنامه بطور ناگهانی در فضای مجازی محبوبیت پیدا کرده؟ این برنامه FaceApp نام دارد که محبوبیت خود را به خاطر فیلتر “پیری چهره” خود بدست آورده است  و این که چه کسی این چالش را ایجاد کرده معلوم نیست!

با اینحال شاهد محبوبیت این چالش در فضای مجازی هستیم و هر کسی می تواند با نصب این برنامه و انجام یک سری کارها، از آینده ی چهره خود با خبر شود!

در مورد امنیت این برنامه باید گفت که محققان امنیتی با تحقیقات خود ثابت کرده اند که تصاویر گرفته شده در این برنامه به هیچ عنوان به سرور های این برنامه ارسال نخواهند شد و فقط تصاویری که کاربر آپلود کند به سرور های این برنامه ارسال می شوند.

نحوه استفاده از قابلیت پیری چهره

1. ابتدا برنامه FaceApp برای اندروید و یا آیفون را دانلود کنید.

2. برنامه را باز کنید. می توانید با استفاده از دوربین گوشی خود از صورت خود عکس بگیرید و یا از تصاویر موجود داخل گوشیتان عکسی را انتخاب کنید. شما باید اجازه دسترسی برنامه به دوربین و تصاویر دستگاه را بدهید.

3. وقتی تصویر مورد نظر را انتخاب کردید، به راست بروید و Age را انتخاب کنید.

4. از گزینه های موجود در این بخش، Old را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا تصویر پردازش شود. سپس روی Apply ضربه بزنید.

5. اگر میخواهید تصویر اصلی با تصویر پردازش شده در کنار هم قرار بگیرند، روی Layouts کلیک کرده و Duo را انتخاب کنید.

6. برای اشتراک گذاری تصویر در فضای مجازی، روی فلش پایین در سمت راست بالای برنامه کلیک کنید. برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

نمونه هایی از پیری چهره برخی افراد معروف

اموزش پیری چهره و افزایش سن

چالش افزایش سن , چالش پیری چهره

آموزش برنامه پیری چهره فیس اپ

چالش فیس اپ چیست

اسم برنامه پیری چهره

برنامه افزایش سنافزار

دکمه بازگشت به بالا
بستن