آنتی ویروس های قدرتمند برای اندروید 2020

گوشی های هوشمند، تبدیل به یکی از مهمترین اجزای زندگی ما شده اند. گوشی های امروزی دیگر مثل قدیم فقط برای ارتباطات به کار نمی روند و کاربرد آنها خیلی بیشتر از ارسال پیام و برقراری تماس های تلفنی است. اکثر افراد اطاعات مهم خود را روی این دستگاه ها نگهداری می کنند .

حال سؤال اینجاست که آیا گوشی های هوشمند برای نگهداری اطلاعات شخصی و مهم امنیت کافی را دارند؟ در جواب به این سؤال می توان گفت بستگی دارد که هر فرد چه مقدار به امنیت دستگاه خود اهمیت می دهد و چه اقداماتی برای حفظ امنیت گوشی همراه خود به کار گرفته است؛ اگر یک آنتی ویروس قوی و معتبر روی گوشی شما نصب نباشد، می توان گفت امنیت گوشی و اطلاعات شما در خطر است.

برای جلوگیری از سرقت هرگونه اطلاعات لازم است که هر فردی روی تلفن همراه خود یک آنتی ویروس مطمئن نصب کند. در این مطلب  تا از بهترین آنتی ویروس ها برای اندروید را معرفی خواهیم کرد که شما را از هر گونه تهدید امنیتی در امان نگه می دارد.

 

1. Kaspersky Mobile Antivirus

بهترین آنتی ویروس برای اندروید 2019 ویروس کش قوی kspersky

کسپراسکای یک برنامه امنیتی فوق العاده است که اعتبار خوبی هم در بین کاربران دارد. این برنامه یکی از بهترین آنتی ویروس ها برای اندروید است. طبق آزمایشات انجام شده توسط AV-Test ، این آنتی ویروس توانایی خوبی در پیدا کردن بدافزار ها دارد و همچنین سایت ها و لینک های مشکوک را قبل از اینکه وارد آنها شوید، مسدود می کند.

دو نسخه رایگان و پریمیوم برای این برنامه وجود دارد. نسخه رایگان امکان اسکن برنامه ها برای ویروس ها و بدافزار ها را دارد و نسخه پریمیوم نیز امکاناتی نظیر محافظت بی درنگ، قفل برنامه ها، ضد سرقت و…. را شامل می شود.

 

2. McAfee Mobile Security & Lock

بهترین آنتی ویروس برای اندروید 2019 ویروس کش قوی mcafee مکافی

مک آفی یک ویروس کش قوی و رایگان است که امنیت و کارایی دستگاه اندرویدی شما را بهبود می دهد. علاوه بر آن امکانات فوق العاده ای نظیر ضد سرقت، ردیابی تلفن گم شده، محافظت از حریم برنامه ها، ضد ویروس، ضد جاسوس، افزایش کارایی گوشی، پشتیبان گیری از پیامک ها و مخاطبین و امکانات دیگر امنیتی را در خود جای داده است.

یک نکته جالب در مورد برنامه این است که برای هر بخش برنامه، آموزش هایی قرار داده شده است که کار با برنامه را برای کاربر آسان می کند. مک آفی وبسایت های مشکوک را مسدود می کند و همچنین یک لیست سیاه از تماس ها و پیام های مزاحم در اختیار کاربر قرار می دهد.

 

3. Bitdefender Antivirus Free

بهترین آنتی ویروس برای اندروید 2019 ویروس کش قوی bitdefender

بیت دیفندر یک نام بزرگ در زمینه امنیت و محافظت است. این آنتی ویروس بطور مداوم در حال اجرا نبوده و برای کارایی و ذخیره سازی باطری مفید است، ولی کاربر باید بصورت دستی انجام اسکن ها را برنامه ریزی کند. این برنامه همچنین اسکن برنامه های نصب شده را انجام می دهد.

برای دسترسی به امکانات پیشرفته تر برنامه مانند اسکن بدافزار ها، حریم شخصی حساب کاربری، امنیت وب، ضد سرقت، و قفل برنامه باید از نسخه پرداختی استفاده کنید.

4. آنتی ویروس آویرا (Avira Antivirus Security)

بهترین آنتی ویروس برای اندروید 2019 ویروس کش قوی Avira آویرا

آنتی ویروس آویرا بطور مساوی مانند رقیبان خود قابل اطمینان و امن است.

این آنتی ویروس امکانات زیادی دارد که اکثر این امکانات بصورت رایگان در دسترس کاربران قرار می گیرد. آنتی ویروس آویرا نه تنها فایل های دانلود شده و محتویات گوشی را اسکن می کند، بلکه بخش های حافظه خارجی را نیز اسکن می کند و میزان امنیت هر برنامه را نشان می دهد.

 

5. Avast Mobile Security

بهترین آنتی ویروس برای اندروید 2019 ویروس کش قوی Avast

آنتی ویروس اوست یکی از حرفه ای ترین برنامه های امنیتی اندرویدی است. این برنامه کاربران زیادی را در چندین پلتفورم محافظت می کند. این آنتی ویروس محبوب، همچنین دارای یم نسخه رایگان در پلی استور می باشد که بیش از 100 میلیون بار دانلود شده است.

یک کلیک ساده دستگاه شما را از برنامه های خطرناک و فایل های فاسد پاکسازی می کند و محافظت کامل را در برابر بد افزارها و ویروس ها برای دستگاه اندرویدی شما فراهم می سازد.

 

دکمه بازگشت به بالا
بستن