چگونه اینترنت گوشی را به کامپیوتر وصل کنیم؟

از قابلیت های منحصر به فرد گوشی های اندرویدی و ios، قابلیت اشتراک گذاری اینترنت برای دستگاه های دیگر است. در این مطلب به روش های اتصال اینترنت گوشی های اندروید و ios به کامپیوتر می پردازیم. با ما همراه باشید.

اشتراک گذاری اینترنت اندروید

برای این کار ابتدا منوی کشویی بالای صفحه را کامل به پایین بکشید و درصورت وجود گزینه WiFi Hotspot، آنرا فعال کنید در غیراینصورت وارد تنظیمات (Settings) شوید، سپس وارد Network & Wireless شوید و در آنجا روی Network Hotspot بزنید و آنرا روشن کنید و درصورت تمایل می توانید نام و رمز دلخواه خود را نیز وارد کنید. توصیه می شود درقسمت  Network SSID، گزینه WPA2 PSK را انتخاب کنید زیرا امنیت هات اسپات شما را در بالاترین سطح قرار می دهد.

حال می توانید در دستگاهی که تمایل دارید به اینترنت گوشی خود وصل شوید می توانید نام هات اسپات را پیدا کنید و رمز را وارد کنید.

 

اشتراک گذاری اینترنت ios

برای روشن کردن اینترنت در گوشی های آیفون، وارد تنظیمات (Settings) شوید، سپس گزینه Cellular را انتخاب کنید و Personal Hotspot را فعال کنید.

در اینجا نیز میتوانید نام و پسورد مورد نظر خود را وارد کنید و تنظیمات مربوطه را به دلخواه انجام دهید.

 

این نکته را فراموش نکنید که استفاده بلند مدت از هات اسپات، باعث زود خالی شدن شارژ گوشی شما شده و در بلند مدت بااعث صدمه به باتری و گوشی شما می شود. بنابراین سعی کنید فقط در مواقع ضروری از هات اسپات گوشی خود استفاده کنید.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن