8 تا از بهترین برنامه های ذخیره باتری اندروید 2020

امروزه همه ما از تلفن های هوشمند بیشتر از رایانه یا لپ تاپ استفاده می کنیم. اما یکی از مشکلات آزاردهنده استفاده از گوشی های هوشمند ، زود تمام شدن شارژ باتری آنهاست. اکثر افراد به دنبال برنامه ای هستند که بتواند نیروی باتری موبایل را بهینه و ذخیره سازی کند. دلایل زیادی برای کوتاه شدن عمر باتری و سرعت بالای تخلیه آن وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از: اجرای برنامه های غیر ضروری در پس زمینه ، اجرای برنامه های سنگین و پرحجم ، ویروس ، استفاده طولانی مدت از برنامه ها و بازی ها و…

با وجود برنامه های بیشمار برای ذخیره سازی باتری گوشی ، انتخاب یک برنامه مفید و کارآمد کاری سخت و دشوار است. در این مقاله می خواهیم 10 تا از بهترین برنامه های ذخیره باتری اندروید را معرفی کنیم که می توانید برای بهینه سازی و ذخیره باتری گوشی خود استفاده کنید.

1. AccuBattery

AccuBattery یکی از بهترین برنامه هایی است که می توانید برای مدیریت باتری در تلفن هوشمند خود استفاده کنید. اگر کاربر اندروید هستید ، به شدت پیشنهاد میشود از این برنامه استفاده کنید. این برنامه کارهای زیادی را برای بهینه سازی و ذخیره سازی باتری گوشی شما انجام می دهد.

این برنامه یک بررسی کلی از ظرفیت باتری گوشی شما و میزان مصرف باتری در استفاده از برنامه های مختلف را برای شما فراهم می کند. علاوه بر این ، می توانید سرعت تخلیه ، سرعت شارژ ، زمان استفاده باقی مانده ، مصرف باتری و غیره را نیز بررسی کنید.

 

2. Greenify

یکی از محبوب ترین برنامه های صرفه جویی و ذخیره باتری برای اندروید که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه طول عمر باتری را افزایش می دهد تا هنگام کم بودن شارژ باتری بتوانید از گوشی خود برای مدت بیشتری استفاده کنید. پس از نصب آن بر روی دستگاه خود ، برخی از برنامه های در حال اجرا را در حالت Hibernation قرار می دهد. و از این رو باتری شما را مصرف نمی کنند. این ویژگی آن را بسیار مفید می کند و پیشنهاد میشود حتما آن را امتحان کنید.

 

3. Kaspersky Battery Life: Saver & Booster

این برنامه اطلاعات دقیقی در مورد میزان باتری شما ارائه میکند و هر برنامه ای را که قدرت بیشتری مصرف می کند ، تشخیص می دهد و در مورد آن اعلان نشان می دهد. این برنامه می تواند برنامه های در حال اجرا پس زمینه را کنترل کند. اگر هر یک از برنامه های در حال اجرا انرژی بیشتری مصرف کند ، برنامه را بطور خودکار میبندد. همچنین یک حالت صرفه جویی باتری نیز وجود دارد که باعث افزایش عمر باتری می شود.

 

4. Avast Battery Saver

این برنامه ، یک برنامه معروف و کاربردی برای افزایش طول عمر و ذخیره سازی باتری است. این برنامه با متوقف کردن برنامه هایی که در پس زمینه در حال اجرا هستند ، عمر باتری را طولانی تر می کند.

برای استفاده از این برنامه ، بر روی دکمه “Stop Apps” ضربه بزنید تا عملکرد گوشی افزایش یابد. این برنامه دارای یک ویژگی دیگر است و به عنوان یک تابع تخمین انرژی تطبیقی ​​شناخته می شود که به شما امکان می دهد بدانید چه میزان انرژی در باتری گوشی شما مانده است.

 

5. Yellow Battery – Battery Saver

این برنامه برای صرفه جویی در باتری گوشی های اندرویدی بسیار مفید است و بهینه سازی یک ضربه ای برای افزایش عمر باتری را ارائه می دهد. با بهینه سازی باتری توسط این برنامه میتوان عمر و دوام باتری را تا 50٪ افزایش داد. علاوه بر این ، حالت صرفه جویی هوشمند آن به شما امکان نظارت و تحلیل میزان مصرف باتری و مصرف انرژی پس زمینه را می دهد تا بتوانید برنامه هایی که باعث تخلیه باتری میشوند را شناسایی کرده و نسبت به حذف و یا غیرفعال سازی آنها اقدام کنید.

 

6. GSam Battery Monitor

این برنامه یکی از مفیدترین برنامه ها برای بهینه سازی باتری است زیرا لیست کاملی از برنامه هایی را که در حال تخلیه باتری شما هستند ، در اختیار شما قرار می دهد و از این رو می توانید این برنامه ها را غیرفعال یا حذف کنید. علاوه بر این ، می توانید از آن برای شناخت داده های پردازنده و سنسور نیز استفاده کنید. این ویژگی ها استفاده از آن برای تلفن اندرویدی شما را بسیار مفید می کند.

 

7. Power Clean

این برنامه محافظ باتری به شدت در بین کاربران اندرویدی محبوب است. Power Clean تمام ویژگی های یک بهینه ساز باتری منحصر به فرد را در خود دارد. بهترین چیز در مورد این برنامه این است که فایل های ناخواسته و غیرضروری را برای بهینه سازی باتری شما پاک می کند و یک برنامه ذخیره شارژ باتری حرفه ای به شمار میرود.

این برنامه بسیار مؤثر است و تمامی برنامه هایی که باتری زیادی مصرف میکنند را تنها با یک ضربه از بین میبرد. استفاده از آن بسیار ساده است. پیشنهاد میشود یک بار آنرا امتحان کنید.

 

8. Wakelock Detector

این برنامه همچنین یکی از بهترین برنامه ها برای ذخیره ، بهینه سازی و نگهداری شارژ باتری است. با استفاده از این برنامه میتوانید برنامه هایی را که باتری تلفن شما را تخلیه می کند شناسایی کنید و با استفاده از داده هایی که در اختیار شما قرار می دهد میتوانید بررسی کنید که چه مقدار داده توسط هر کدام از برنامه های در حال اجرا مصرف می شود. پس از دریافت داده می توانید به راحتی آن برنامه را حذف یا غیرفعال کنید و از این رو باتری گوشی شما ذخیره می شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن