5 برنامه برای آنفالو دسته جمعی در اینستاگرام (+لینک دانلود)

اگر شما هم افراد زیادی را در اینستاگرام فالو میکنید و تمایل به آنفالو کردن آنها را دارید ، ممکن است بدانید که انجام این کار بطور دستی به دلیل محدودیت های اینستاگرام بسیار زمان بر و خسته کننده است. اما خوشبختانه برنامه هایی مخصوص آنفالو دسته جمعی در اینستاگرام وجود دارند که این کار را بطور خودکار و سریع انجام میدهند. برای آشنایی با این برنامه ها و دانلود آنها در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین برنامه ها برای آنفالو دسته جمعی در اینستاگرام

این برنامه ها کاملاً بطور رایگان و برای اندروید و iOS در دسترس هستند. (توجه کنید که با توجه به محدودیت های اینستاگرام ، شما فقط میتوانید در هر روز 200 اکانت را آنفالو کنید در غیر اینصورت امکان مسدودیت حساب شما وجود خواهد داشت.)

1. Cleaner for Instagram [Android]

Cleaner For Instagram یک برنامه چند منظوره برای اینستاگرام است. با استفاده از این برنامه می توانید چندین عکس را بطور همزمان حذف کنید و آنفالو و بلاک کردن همزمان چند اکانت را انجام دهید.

دانلود برنامه آنفالو دسته جمعی اینستاگرام ، دانلود برنامه Cleaner for Instagram برای اندروید ، Cleaner for Instagram apk ، آنفالو دسته جمعی

برای آنفالو جمعی ، مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: دانلود و نصب: ابتدا برنامه را بر روی دستگاه خود دانلود و نصب کنید.

مرحله 2: پس از نصب برنامه ، با نام کاربری و پسورد اکانت اینستاگرام خود وارد شوید.

مرحله 3: روی نوار پایین روی “Following” ضربه بزنید و سپس روی دکمه آبی “Quick Select” ضربه بزنید. در اینجا گزینه های بسیاری برای انتخاب کاربران “Following” خواهید داشت. برای آنفالو کردن همه این اکانت ها بصورت یکجا ، روی “Select All” ضربه بزنید.

مرحله 4: اکنون به سادگی بر روی نماد آبی شناور “Flash” ضربه بزنید و سپس همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است روی گزینه “Unlollow” ضربه بزنید.

دانلود برنامه Cleaner for Instagram 3.0 برای اندروید

 

2. Mass Unfollow for Instagram [iOS Devices – iPhone/iPad]

دانلود برنامه Mass Unfollow for Instagram برای آیفون ، بهترین برنامه آنفالو دسته جمعی اینستاگرام ، برنامه آنفالویاب اینستاگرام برای ایفون

“Mass Unlollow for Instagram” یکی از بهترین ابزارهای دستگاههای iOS برای تمیز کردن حساب اینستاگرام شماست. با استفاده از این ابزار ، کارهای زیر را انجام می دهید:

بلاک ، آنبلاک و آنفالو دسته جمعی
حذف چند عکس بصورت یکجا
آنلایک دسته جمعی و…

استفاده از این ابزار بسیار ساده است. ابتدا برنامه را دانلود و نصب کنید.
با مشخصات اینستاگرام خود وارد این برنامه شوید. پس از آن ، به سادگی کاربران مورد نظر را از برگه “Following” در نوار پایین انتخاب کنید و روی Unfollow all”” ضربه بزنید.

 

3. Unfollow for Instagram – Non followers & Fans [Android]

“Unlollow for Instagram” ابزاری ساده برای مدیریت اینستاگرام است که به شما اجازه میدهد کاربرانی که شما را فالو نمیکنند را شناسایی کنید و با یک ضربه آنها را بصورت دسته جمعی آنفالو کنید.

برنامه آنفالویاب اینستاگرام برای اندروید ، آنفالو دسته جمعی در اینستا ، Unfollow for Instagram – Non followers & Fans apk

ابتدا برنامه را برروی دستگاه اندرویدی خود دانلود و نصب کنید و سپس با مشخصات حساب اینستاگرام خود وارد شوید.
این برنامه حساب شما را اسکن می کند و افرادی که شما را فالو نمیکنند را نشان میدهد. برای مشاهده کاربرانی که شما را دنبال نمی کنند ، روی برگه “Non-Followers” ضربه بزنید.
اکنون به سادگی بر روی دکمه “Unfollow” از نوار پایین ضربه بزنید تا همه این حساب ها بصورت یکجا آنفالو شوند.

دانلود برنامه  Unfollow for Instagram – Non followers & Fans 1.0 برای اندروید

 

4. Cleaner for Ins [iOS Devices – iPhone & iPad]

چگونه بفهمیم در اینستاگرام آنفالو شدیم ، چگونه در اینستاگرام سریع آنفالو کنیم

Ceaner For Ins یکی دیگر از بهترین ابزارها برای تمیز کردن حساب اینستاگرام خود در دستگاه های iOS است. مراحل مشابه موارد فوق است.  این برنامه را از لینک زیر دانلود کنید و با یک ضربه اکانت های مورد نظر را آنفالو کنید!

دانلود برنامه Cleaner For Ins

 

5. Unfollowers for Instagram – Follow Cop [Android]

برنامه آنفالو دسته جمعی اندروید ، برنامه آنفالو یاب ، Unfollowers for Instagram – Follow Cop apk ، آنفالو دسته جمعی

Follow Cop ابزاری مطلوب و زیبا برای مدیریت حساب اینستاگرام شماست. جزئیات مربوط به فالوور ها ، آنفالوور ها ، فالوور های اخیر و غیره را به شما می دهد. همچنین ، می توانید تا 15 اکانت را با یک کلیک آنفالو کنید.

دانلود برنامه Follow Cop برای اندروید

دکمه بازگشت به بالا
بستن