4 ترفند برای دانلود ویدیو از تیک تاک بدون دردسر!

تیک تاک یکی از شبکه های اجتماعی برای ساخت و اشتراک گذاری ویدئو های کوتاه است که اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است. برعکس شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام ، تیک تاک قابلیت دانلود ویدئو را برای کاربران فراهم کرده است. اما هر کاربر میتواند در تنظیمات انتخاب کند که چه کسانی میتوانند ویدئوهایشان را دانلود کنند. با اینحال ، روش های مختلفی برای دانلود ویدیو از تیک تاک وجود دارند که در ادامه آنها را معرفی خواهیم کرد.

1. دانلود با استفاده از دکمه درون برنامه

دانلود ویدیو از تیک تاک ، چگونه ویدیو خود را در تیک تاک ذخیره کنیم ، Download videos from tik tok ، چگونه از تیک تاک ویدیو دانلود کنیم ، دانلود کلیپ از تیک تاک

اولین و ساده ترین روش دانلود ویدیو از تیک تاک ، استفاده از گزینه ذخیره سازی است که درون برنامه قرار دارد. توجه داشته باشید که این گزینه تنها زمانی قابل استفاده است که کاربر اشتراک گذارنده ویدئو ، آنرا برای دانلود در دسترس همه قرار داده باشد. برای دانلود ویدئو با استفاده از این روش مراحل زیر را دنبال کنید:

  • ویدئو مورد نظر را باز کنید
  • در سمت راست ویدئو ، بر روی Share بزنید و Download Video را بزنید. پس از دانلود ، ویدئو در گالری شما قابل مشاهده است.

 

2. دانلود ویدئوها با استفاده از یک برنامه حرفه ای

روش دوم دانلود ویدیو از تیک تاک ، استفاده از برنامه میباشد. اگر از روش اول موفق به دانلود ویدئو مورد نظر نشدید ، میتوانید از یک برنامه مختص دانلود ویدیو های تیک تاک استفاده کنید. برنامه های زیادی در این زمینه وجود دارند اما بهترین برنامه ، SnapTik میباشد زیرا برای دانلود ویدئو نیازی به ثبت نام نمیباشد و خیلی ساده و سریع میتوانید ویدئو های مورد نظر را در گوشی خود دخیره کنید.

 

3. دانلود ویدئو با استفاده از ابزار های آنلاین

دانلود ویدیو از تیک تاک ، چگونه ویدیو خود را در تیک تاک ذخیره کنیم ، Download videos from tik tok ، چگونه از تیک تاک ویدیو دانلود کنیم ، دانلود کلیپ از تیک تاک ، سایت دانلود از تیک تاک ، برنامه دانلود از تیک تاک

روش سوم دانلود ویدئو از تیک تاک ، استفاده از ابزار های آنلاین میباشد. با استفاده از این روش در هر صورتی میتوانید ویدیو های مورد نظر را از تیک تاک دانلود کنید. ابزار پیشنهادی ما ، وبسایت ttdownloader.com میباشد. با استفاده از این سایت میتوانید ویدیو های مورد نظر خود را بدون واترمارک و یا تنها بصورت فایل صوتی دانلود کنید. برای شروع کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

  • به ویدئو مورد نظر در تیک تاک رفته و در سمت راست ویدئو گزینه Share و سپس Copy Link را انتخاب کنید
  • لینک کپی شده را در سایت قرار دهید و گزینه مورد نظر را برای دانلود انتخاب کنید.

 

4. دانلود ویدئو با استفاده از ایمیل!

روش آخر و جالب ترین روش ، استفاده از ایمیل برای دانلود ویدئو از تیک تاک میباشد. اگر شما نمیخواهید از برنامه ها و یا ابزار های آنلاین استفاده کنید و به دنبال ساده ترین روش دانلود ویدئو هستید ، این روش مناسب شماست! برای شروع مراحل زیر را دنبال کنید:

  • در سمت راست ویدئو گزینه Share را انتخاب کنید
  • گزینه Open With Email را انتخاب کنید. در اینجا فایل ویدئو با پسوند MP4 به عنوان یک فایل پیوست ایجاد میشود که میتوانید آنرا به خود و یا دوستان خود ایمیل کنید.
منبع
medium.com
دکمه بازگشت به بالا
بستن