ترفند پیدا کردن افراد در اینستاگرام با شماره تلفن

ارتباط با دیگران ، یکی از مهمترین اهداف رسانه های اجتماعی و شبکه های آنلاین است. و از آنجا که برقراری ارتباط با پیدا کردن افرادی که می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید شروع می شود ، دانستن چگونگی انجام آن بسیار مهم است. فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و سایر رسانه های اجتماعی معروف روش های مختلفی برای جستجوی کاربران دارند.

متداول ترین روش برای یافتن افراد در شبکه های رسانه های اجتماعی ، جستجوی نام کاربری یا نام اصلی آنهاست. اما این روش ، یک روش کارآمد برای یافتن افراد مورد نظر نیست زیرا افراد زیادی ممکن است در برنامه از نام های مشابه کاربر مورد نظر شما استفاده کنند و اینکار ممکن است بسیار زمان بر باشد. پیدا کردن شخص مورد نظر با شماره تلفن آنها یک رویکرد مؤثرتر و آسانتر است.

پیدا کردن افراد در اینستاگرام از طریق شماره تلفن

پیدا کردن کاربران از طریق شماره آنها ، ویژگی مشترکی در فیس بوک و توییتر است. با این حال ، خیلی ها نمی دانند که می توان با استفاده از شماره تلفن های خود ، افراد مورد نظر را نیز در اینستاگرام پیدا کرد. اینکار یک ویژگی پنهان در اینستاگرام است.

اگر نام کاربری شخص موردنظر را در اینستاگرام به یاد ندارید ، جای نگرانی وجود ندارد. درصورت داشتن شماره تلفن آن شخص ، با استفاده از شماره تلفن آنها می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. ( اینکار تنها زمانی امکان پذیر است که شماره تلفن خود را به حسابشان اضافه کرده باشند.)

برای پیدا کردن افراد از طریق شماره تلفن آنها ، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. وارد برنامه اینستاگرام شده و روی آیکون پروفایل در گوشه پایین سمت چپ برنامه ضربه بزنید.

پیدا کردن کاربر با شماره در اینستاگرام

 

2. در صفحه پروفایل خود ، روی آیکون منو در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید تا گزینه های پروفایل باز شوند. گزینه “Discover People” را انتخاب کنید.

پیدا کردن مخاطبین در اینستاگرام

مطلب پیشنهادی: بهترین برنامه برای آنفالو دسته جمعی در اینستاگرام

3. در صفحه “Find People” ، به بخش مخاطبین بروید و روی دکمه “Connect Contacts” ضربه بزنید.

چگونه مخاطبین را در اینستاگرام پیدا کنیم

 

4. اگر برای اولین بار از این ویژگی استفاده می کنید ، اینستاگرام درخواست دسترسی به مخاطبین تلفن شما را خواهد کرد. برای اجازه دسترسی به لیست مخاطبین خود ، روی گزینه “Allow” ضربه بزنید. اینکار به برنامه امکان دسترسی به مخاطبین شما را می دهد و افرادی را که در اینستاگرام حضور دارند شناسایی کند.

 

5. بعد از دسترسی برنامه به مخاطب خود ، اینستاگرام به طور خودکار شماره تلفن های شما را با حسابتان همگام سازی می کند.

 

6. اگر هیچ حساب اینستاگرامی با شماره های موجود در مخاطبین شما موجود نباشد ، پیام “No Contacts Available” نمایش داده می شود. اگر نمی توانید افراد مورد نظر را با شماره تلفن آنها پیدا کنید ، دو دلیل وجود دارد ، یا با شماره دیگری ثبت نام کرده اند یا اصلاً شماره ای به حساب خود اضافه نکرده اند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن