علائم هک شدن اینستاگرام و روش های رفع آن

هک شدن اکانت اینستاگرام یکی از اتفاقات ناخوشایند و ناراحت کننده است که متاسفانه بسیاری از افراد از آن بی خبرند؛ اما اگر شما جزو افرادی هستید که متوجه فعالیت های مشکوک در حساب اینستاگرامی خود شده اید ، ممکن است شما نیز مورد حمله هکرها قرار گرفته باشید!

چگونه بفهمیم اکانت اینستاگرام ما هک شده؟

پیشنهاد میکنیم برای حفظ امنیت و جلوگیری از دسترسی هکرها به حساب شما ، حتماً اقدامات امنیتی لازم را انجام دهید. به عنوان مثال فعال سازی ورود دو مرحله ای و انتخاب یک پسورد قوی میتواند اکانت شما را برای همیشه از شر هکرها در امان نگه دارد!هک شدن اینستاگرام ، هک شدن اکانت اینستاگرام ، هک اینستاگرام ، علائم هک شدن اینستاگرام ، چگونه بفهمیم اکانت اینستاگرام هک شده ، جلوگیری از هک شدن اینستاگرام ، فالو و لایک اینستاگرام ، امنیت اینستاگرام

در صورت مشاهده علائم زیر فوراً پسورد خود را تغییر دهید:

  • فالو و لایک کردن غیر داوطلبانه اکانت های دیگر
  • ارسال پست و استوری بدون اطلاع شما
  • ارسال پیام از اکانت شما

همچنین اگر دسترسی به اکانت خود را از دست داده اید و دیگر نمیتوانید با پسورد خود وارد اکانت خود شوید لازم است درخواست بازیابی رمز عبور را ثبت کنید که البته بستگی دارد شخصی که اکانت شما را هک کرده ایمیل را تغییر داده یا نه. درصورتی که ایمیل شما تغییر یافته میتوانید ار طریق پشتیبانی اینستاگرام درخواست بازیابی اکانت خود را بکنید که در این مورد لازم است اطلاعات دقیق درمورد اکانت خود را در اختیارشان قرار دهید.

دکمه بازگشت به بالا
بستن