چگونه از طریق کامپیوتر در اینستاگرام عکس آپلود کنیم؟

راه های اشتراک گذاری تصاویر در اینستاگرام از طریق رایانه شخصی

آیا امکان ارسال پست در اینستاگرام از طریق کامپیوتر وجود دارد؟ بله روش هایی وجود دارند که این امکان را به شما می دهند تا از طریق کامپیوتر شخصی خود در اینستاگرام تصاویر مورد نظرتان را آپلود کنید.

البته اینستاگرام انجام این کار را برای کاربران ویندوز 10 بسیار سخت کرده است و همچنین امکان آپلود عکس در اینستاگرام از طریق MacOS غیر ممکن است.

خوشبختانه روش هایی وجود دارند که می توان از طریق کامپیوتر شخصی تصاویر را در اینستاگرام آپلود کرد، تنها چیزی که نیاز دارید یک سری نرم افزار است که در این مطلب به معرفی آنها می پردازیم.

روش اول: Vivaldi

ارسال پست در اینستاگرام از کامپیوتز و مک

1. Vivaldi را دانلود و نصب کنید

Vivaldi یک راه سریع و راحت برای اشتراک گذاری تصاویر در اینستاگرام را در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه یک مرورگر است که سایت اینستاگرام را بصورت نسخه موبایل نمایش می دهد و می توان با استفاده از آن از طریق کامپیوتر شخصی و یا مک در اینستاگرام به آپلود تصاویر و ارسال مطلب پرداخت.

برای شروع ابتدا برنامه را دانلود و آن را نصب کنید و از طریق ویزارد می توانید تنظیمات دلخواه را وارد کنید و یا با کلیک بر روی Skip All از پیکربندی تنظیمات مرورگر صرف نظر کرده و با حالت پیش فرض از مرورگر استفاده کنید.

اشتراک گذاری تصاویر در اینستاگرام در کامپیوتر و مک

2. یک وب پنل ایجاد کنید

وارد سایت اینستاگرام شوید و روی علامت مثبت در سمت چپ مرورگر کلیک کنید و قسمت URL بصورت خودکار پر میشود بنابراین دوباره روی علامت مثبت کلیک کنید.

نسخه موبایل اینستاگرام در قسمت چپ مرورگر قابل مشاهده است. وارد حساب کاربری خود شوید و می توانید اندازه پنل را تغییر دهید تا استفاده از آن راحت تر باشد.

 

3. تصاویر را آپلود کنید

استفاده از اینستاگرام در ویندوز و مک

در قسمت پایین صفحه روی علامت مثبت کنید کنید و عکس دلخواه را از کامپیوتر یا مک خود انتخاب کنید و سپس کار های مربوط به ارسال تصاویر را انجام دهید.


روش دوم: Bluestacks App Player

ارسال پست و عکس در اینستاگرام با کامپیوتر

1. Bluestacks App Player را دانلود ونصب کنید

روش دیگر برای آپلود تصاویر، استفاده از Bluestacks است که این برنامه مخصوص اجرای برنامه های اندروید روی کامپیوتر و مک است. با استفاده از این برنامه می توانید برنامه های اندرویدی را نصب کرده و آنها را به راحتی اجرا کنید و حتی می توانید بازی های مورد نظر را که به دلیل حجم بالای آنها نصبشان روی گوشی امکان پذیر نیست، اجرا کرده و با انجام تنظیمات، کلید های کنترلی بازی ها را تنظیم کنید!

برای شروع کافیست ابتدا برنامه را دانلود و نصب کنید و بعد از نصب، چند دقیقه صبر کنید تا برنامه اجرا شود.

استفاده از اینستاگرام در bluestacks

2. وارد حساب گوگل خود شوید

اکنون پیغامی دریافت می کنید که از شما می خواهد وارد حساب گوگل خود شوید، روی Continue کلیک کنید و سپس روی OK کلیک کنید.

در بخش بعدی گزینه هایی نمایش داده خواهند شد که کاملا اختیاری هستند اگر فقط از این برنامه برای استفاده از اینستاگرام استفاده می کنید می توانید تیک همه گزینه ها را بردارید. در بخش بعدی نیز نام خود را وارد کنید.

3. اینستاگرام را نصب کنید

اکنون وارد Google Play Store شوید و اینستاگرام را نصب کنید. بعد از نصب آیکون برنامه اینستاگرام در قسمت My apps قابل مشاهده خواهد بود، روی آن کلیک کرده تا برنامه اجرا شود.

 

4. تصاویر را آپلود کنید

وارد اکانت اینستاگرام خود شده و در پایین روی علامت مثبت کلیک کنید و Gallery را انتخاب کنید. سپس منوی کشویی Gallery را از سمت چپ بالای صفحه باز کنید و Other را انتخاب کنید و روی Pick from windows کلیک کنید و عکس مورد نظر را انتخاب کنید و تنظیمات مربوطه را انجام دهید.

 

همچنین بخوانید: 5 روش برای دیدن استوری بصورت مخفیانه

منبع
Tech Radar

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن